Kc Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Samo opusteno-vas kcforum tim
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 prirucnik za odbranu od vampira

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 37
Datum upisa : 20.02.2010

prirucnik za odbranu od vampira Empty
PočaljiNaslov: prirucnik za odbranu od vampira   prirucnik za odbranu od vampira EmptyUto Jun 22, 2010 5:33 pm

Ovako posto nam je prazan forum ja cu malo pisati.Ovako sve sto trebate da znate o odbrani od vampira je
Plase se krsta
plase se sunca
plase se svete vodice
plase se belog luka
a takodje ih ubija kolac kroz srce.
Za pocetak je to dovoljno.Napomenjujem da ne spamujete u ovoj temi ili cete biti kaznjeni
ADMIN
Nazad na vrh Ići dole
https://kcforum.forumsr.com
XmaX




Broj poruka : 6
Datum upisa : 24.06.2010

prirucnik za odbranu od vampira Empty
PočaljiNaslov: Re: prirucnik za odbranu od vampira   prirucnik za odbranu od vampira EmptyČet Jun 24, 2010 1:44 pm

Msm Admine mogli bi da pricate malo vise o njima....!:DDDD
Nazad na vrh Ići dole
P0lyterm23




Broj poruka : 16
Datum upisa : 27.05.2011

prirucnik za odbranu od vampira Empty
PočaljiNaslov: ja sam video vampira   prirucnik za odbranu od vampira EmptyNed Mar 20, 2016 2:32 am

ja sam pre 2 dana video vampira i gledao je pravo u mene i hteo je da me pojede, imao je velike oci i zube i bio je strasan i krenuo je na mene, a ja sam poceo da vristim i onda se moja mama porbudila i on je pobegao, admine vidim da se upucen, da li postoji sansa da se vrati i da me pojede?
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 37
Datum upisa : 20.02.2010

prirucnik za odbranu od vampira Empty
PočaljiNaslov: Re: prirucnik za odbranu od vampira   prirucnik za odbranu od vampira EmptyNed Mar 20, 2016 2:35 am

P0lyterm23 ::
ja sam pre 2 dana video vampira i gledao je pravo u mene i hteo je da me pojede, imao je velike oci i zube i bio je strasan i krenuo je na mene, a ja sam poceo da vristim i onda se moja mama porbudila i on je pobegao, admine vidim da se upucen, da li postoji sansa da se vrati i da me pojede?
Hmm interesantno ne postoji sansa samo postavi krst iznad kreveta i pomoli se Bogu pred spavanje Basketball
Nazad na vrh Ići dole
https://kcforum.forumsr.com
P0lyterm23




Broj poruka : 16
Datum upisa : 27.05.2011

prirucnik za odbranu od vampira Empty
PočaljiNaslov: Re: prirucnik za odbranu od vampira   prirucnik za odbranu od vampira EmptyNed Mar 20, 2016 2:38 am

meni je mama rekla da ne bog ne postoji, moja mama je dobra zena, hvala sto si odgovorio tako brzo na poruku, ali mene je jos uvek strah, sta ako me ipak napadne veceras i ako se ujutru ne probudim, admine strah me je
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





prirucnik za odbranu od vampira Empty
PočaljiNaslov: Re: prirucnik za odbranu od vampira   prirucnik za odbranu od vampira Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
prirucnik za odbranu od vampira
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kc Forum :: Zabava :: Off Topic-
Skoči na: