Kc Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Samo opusteno-vas kcforum tim
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Dete sunca

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 37
Datum upisa : 20.02.2010

Dete sunca Empty
PočaljiNaslov: Dete sunca   Dete sunca EmptyNed Mar 20, 2016 2:42 am

Sta mislite o ovom fenomenu? Dali imate neke vase utiske i dozivljanje?
Nazad na vrh Ići dole
https://kcforum.forumsr.com
P0lyterm23




Broj poruka : 16
Datum upisa : 27.05.2011

Dete sunca Empty
PočaljiNaslov: Re: Dete sunca   Dete sunca EmptyNed Mar 20, 2016 2:48 am

Ja sam dete, dete sunca. Taj fenomen sam prvi put primetio u drugom razredu, sad sam cetvtri. Bio je lep i suncan dan, sedeo sam sa mojim drugarom iz klupe kog mnogo volim i mi smo pricali nase dogodovstine i bilo nam je lepo i on je rekao da ja sijam i da sam dete sunca, ja prvo nisam znao sta to znaci pa sam rekao da sam dete njegove keve, sto je vrlo moguce, mozda sam zamenjen u porodilistu i tako, onda smo razmatrali i da, ja sam dete snuca i njemu je bilo dosadno i on je rekao i 'el bi se prijebala neka mlada dama do 15 godine, ne volim matorke?
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 37
Datum upisa : 20.02.2010

Dete sunca Empty
PočaljiNaslov: Re: Dete sunca   Dete sunca EmptyNed Mar 20, 2016 2:51 am

P0lyterm23 ::
Ja sam dete, dete sunca. Taj fenomen sam prvi put primetio u drugom razredu, sad sam cetvtri. Bio je lep i suncan dan, sedeo sam sa mojim drugarom iz klupe kog mnogo volim i mi smo pricali nase dogodovstine i bilo nam je lepo i on je rekao da ja sijam i da sam dete sunca, ja prvo nisam znao sta to znaci pa sam rekao da sam dete njegove keve, sto je vrlo moguce, mozda sam zamenjen u porodilistu i tako, onda smo razmatrali i da, ja sam dete snuca i njemu je bilo dosadno i on je rekao i 'el bi se prijebala neka mlada dama do 15 godine, ne volim matorke?
Hahahahaha zanimljiva prica jako.Hvala ti sto si podelio sa nama.Oprosten ti je kazneni bod iz 2011
Nazad na vrh Ići dole
https://kcforum.forumsr.com
P0lyterm23




Broj poruka : 16
Datum upisa : 27.05.2011

Dete sunca Empty
PočaljiNaslov: Re: Dete sunca   Dete sunca EmptyNed Mar 20, 2016 3:03 am

ADMINE PICKO SAMO JA TEBI MOGU DA OPROSTIM STO SI MI DAO TAJ BOD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dete sunca Empty
PočaljiNaslov: Re: Dete sunca   Dete sunca Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dete sunca
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kc Forum :: Zabava :: Off Topic-
Skoči na: